Мінекономрозвитку здійснило моніторинг державних закупівель, проведених Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міськради на закупівлю послуг по створенню єдиної цифрової топографічної основи міста

   Департаментом містобудування та архітектури Київської міської держадміністрації була проведена процедура державних закупівель послуг «Створення єдиної цифрової топографічної основи міста як інформаційного ресурсу міської інформаційно-аналітичної системи забезпечення містобудівної діяльності «Містобудівний кадастр м. Києва»


    Переможцем конкурсних торгів визначено ТОВ “АА “МАГЕЛЛАН”, з яким укладено договір від 13.09.2013 № 13-09/2013 на суму 9,9 млн. грн.

   

   Мінекономрозвитку провів моніторинг вищевказаної процедури закупівлі, під час якого були виявлені порушення законодавства у сфері державних закупівель. У своєму висновку  Мінекономрозвитку відзначив, що виконання послуг за вищевказаним договором може призвести до нераціонального та неефективного використання державних коштів, що не відповідає меті Закону та принципам, за якими мають здійснюватися державні закупівлі.
Матеріали моніторингу подані Мінекономрозвитком до правоохоронних та контролюючих органів.

 

   Фахівці УкрГео ознайомившись з документацію конкурсних торгів, окрім того виявили чисельні недоліки та протиріччя в технічних вимогах до предмету закупівлі, які унеможливлюють складання коректних пропозиції конкурсних торгів (в т.ч. цінових)  потенційними виконавцями. В результаті чого їх пропозиції або не були подані, або були відхилені.

 

Висновок Мінекономрозвитку

Висновок УкрГео

Коментарі журналістів
http://www.depo.ua/ru/delovaja-stolica/2013_ds/iyul_2013ds/29-30-635-636/109391.htm
http://www.utro.ua/ru/politika/gradostroitelnyy_tender_andreya_vavrisha_priznan_nezakonnym1383566480
http://kievvlast.com.ua/text/gradostroitelnij_tender_andreja_vavrisha_priznan_nezakonnim.html