Завершився Всеукраїнський Форум Україна 30.Земля. У роботі форуму протягом 24 – 26 травня прийняли участь Голова держави Володимир Зеленський, профільні міністри, представники міжнародних організацій та іноземні експерти.

Впродовж цих днів спікери обговорювали земельну реформу, відкриття ринку землі та розвиток Національної інфраструктури геопросторових даних в України. 

Участь у Форумі прийняли й представники УкрГео. Протягом трьох дні у в зоні Експо відбувалась презентація Geoportalua, переваг та перспектив його використання, зокрема органами місцевого самоврядування. Geoportalua призначений стати інструментом для вирішення актуальних питань пов’язаних з підготовкою та оприлюдненням геоданих на виконання Закону України «Про Національну інфраструктуру геопросторових даних», впровадження новітніх технологій обліку та управління територіальними ресурсами громади та залучення інвестицій. 

Крім того, в рамках третього дня форуму, який був присвячений Національній інфраструктурі геопросторових даних, відбулись виступи представників УкрГео. 

Голова правління УкрГео Роман Челноков в ході своєї доповіді  назвав 9 кроків для розвитку топографо-геодезичної і картографічної галузей. А Сергій Булгаков розкрив ключові переваги GEOPORTALUA, як він може допомогти у розвитку Національної інфраструктури геопросторових даних в Україні та який реальний вплив вже справив геопортал Паланської громади на сусідні громади та Уманський район Черкаської області в цілому. 

Переглянути записи виступів спікерів, спеціальних сесій та прес-конференцій можливо за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UC7ThkuaEYwKIoKWWBKN3Hmw

А також на фейсбук-сторінці. 

https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/?ref=page_internal